Produkty Lash heaven

Mihalnice Pomôcky Lepidlá

Profesionálne produkty pre aplikáciu umelých mihalníc

Predlžovanie mihalníc je mojou prácou a vášňou už 6 rokov.

Počas mojej kariéry bol mojím hlavným pôsobiskom Londýn, aktuálne už aj Bratislava a Dunajská Streda.

Aká bola moja cesta? Ešte pred 6 rokmi by som si ani nepomyslela, že sa dostanem do beauty sféry s uplatnením v oblasti predlžovania mihalníc. Mihalnice si sama sebe dávam aplikovať už 7 rokov a zvedavosť ma zlákala, aby som si urobila prvý kurz predlžovania mihalníc, ktorý celú moju cestu lash dizajnérky rozbehol.
Úprimne, mám za sebou veľa náročných skúseností, avšak s ďalšími školeniami a s narastajúcou praxou, som sa začala do práce s predlžovaním mihalníc naozaj zamilovávať. Ten pocit, keď viem vyčarovať úsmev na tvári spokojnej klientky, stojí za to a napĺňa ma radosťou z práce.

Moja práca je zároveň mojou najväčšou vášňou a záľubou, a to sa odzrkadľuje aj na mojich úspechoch, na ktoré som hrdá. Viem, koľko je za tým driny a práce na sebe.
Samozrejmosťou pre mňa je kontinuálne vzdelávanie sa na odborných školeniach a konferenciách, ktorých mám za sebou desiatky, aby som mojim klientkam mohla prinášat vždy tie najnovšie trendy v predlžovaní mihalníc.

Mojou najväčšou snahou je ukázať Vám, milé dámy, že predlžovanie mihalníc je bezpečné a aj zdravé pre vaše mihalničky, pokiaľ sú aplikované profesionálne.

Moje úspechy

Mám za sebou 3 úspešné súťaže v predlžovaní rias, a tieto úspechy ma poháňajú dopredu s novou a novou energiou.

1. Miesto

Súťaž Lash Factor 2019 London expert kategória CLASSIC LASHES

2. Miesto

V medzinárodnej súťaži v Miami 2018 v kategórii VOLUME MASTER

3. Miesto

V súťaži Lash Factor 2018 v Londýne, EXPERT katégoria VOLUME LASHES.

Možnosti predlžovania mihalníc sú skutočne široké: techniky od klasických individuálnych 1D mihalníc, ktoré sú skvelou voľba pre čo najprirodzenejší vzhľad a hlavne pre klientky, ktoré majú dostatočne husté a pevné svoje vlastné mihalničky, cez 2D objemové volume predlžovanie mihalníc, vhodné pre dámy na udržanie stále prirodzených, ale o niečo hustejších mihalníc, až po krásne husté 3-4 D a 5-6 D mihalnice, ktoré sú ideálne pre klientky, ktoré rady vyniknú v dave alebo majú veľmi málo vlastných prirodzených mihalníc. Vďaka tejto technike dokážeme mihalnice a váš pohľad naozaj zvýrazniť.

 

Výberom správneho druhu mihalníc, ich dĺžky a hrúbky, správnym množstvom použitého lepidla a techniky, vaše mihalnice ostanú zdravé a krásne.
Správna aplikácia je bezbolestná, mihalnice sú na dotyk jemné a v podstate ani necítite, že ich máte.

 

NÁJDETE NÁS

Salón London Beauty
Štúrova 26
929 01 Dunajská Streda
 
Mobil: 0903 888 436

 

SOCIÁLNE SIETE

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:

© 2019 London Beauty - All Rights Reserved