Aké typy predlžovania mihalníc nájdete v salóne London Beauty?

Na začiatok treba podotknúť, že každý jeden druh mihalníc vyzerá inak na jednej a inak na druhej klientke. Všetci máme iný tvar očí a tváre, čiže množstvo, tvar a vytočenie mihalníc – tzv. sety, vyberáme individuálne pre každú klientku.

Ponúkame 5 druhov predlžovania a zahusťovania mihalníc,, a pri každom druhu je možnosť si vybrať štýl podľa Kim Kardashian: Kim K „whispy look“, čo je špeciálny štýl mihalníc, pri ktorom sa dlhšie mihalnice striedajú s kratšími po celej dĺžke oka, čím sa vytvára efekt strapatejšieho konečného výsledku

1D Klasické individuálne mihalnice

pôsobia najprirodzenejšie, akoby ste mali nanesenú špirálu v hrubšej vrstve,
tento druh mihalníc je najvhodnejší pre klientky s pevnými vlastnými mihalnicami, a hlavne s ich dostatočným množstvom, keďže sa aplikujú len po jednom kuse na každú vlastnú mihalnicu,
týmto setom dosiahneme predĺženie a miernu zmenu hrúbky mihalníc.
Hrúbka aplikovaných mihalníc je 0.12 – 0.15 mm , záleži od hrúbky a pevnosti Vašich mihalníc.

LONDON BEAUTY ANDREA
LONDON BEAUTY ANDREA

2D Volume objemové mihalnice

aplikácia dvoch jemných mihalníc na jednu vlastnú,
vhodný pre klientky s pevnejšími mihalnicami, ale nie až tak hustými, čím sa dosiahne väčšie zahustenie,
pri tejto technite sa používa max. hrúbka mihalníc 0.10 mm,
konečný efekt je o niečo hustejší ako pri sete 1D.

3-4 D Volume objemové mihalnice

tento druh je jeden z najpopulárnejších setov predlžovania mihalníc na trhu,
je vhodný pre klientky, ktoré majú rady výraznosť alebo majú vlastné mihalnice veľmi riedke, krátke a tenké,
keďže pri tejto aplikácii používame mihalnice hrúbky 0.06 mm až 0.07 mm , sme schopné aplikovať až 3-4 kusov umelých mihalníc na jednu vlastnú bez akéhokoľvek zaťaženia.

LONDON BEAUTY ANDREA
LONDON BEAUTY ANDREA

5-6 D Volume objemové mihalnice

jeden z najvýraznejších setov predlžovania mihalníc,
aplikuje sa 5-6 kusov extra jemných mihalníc hrúbky 0.05 až 0.06 mm,
pre naozaj výrazný look je vhodný pre klientky s väčším množstvom vlastných mihalníc pre dosiahnutie čo najhustejšieho efektu,
odporúčam ich aj pre klientky s jemnejšími mihalnicami, volume mihalnice sú jediným spôsobom ako dosiahnuť hustotu mihalníc u klientiek s veľmi riedkymi vlastnými mihalnicami.

Hybrid mihalnice

veľmi populárny druh mihalníc v zahraničí, ktorý teraz môžete mať aj vy,
ide o aplikáciu mihalníc, pri ktorej sa použijú aj 1D klasické aj 3-4 D volume mihalnice 50:50,
vhodný druh predlžovania mihalníc pre klientky, ktoré sú možno nerozhodné pre iný set mihalníc,
dosiahnutý efekt je hustejší ako pri klasických 1D mihalničkách, ale zároveň o niečo menej výrazný ako len samotný volume set.

LONDON BEAUTY ANDREA

Trvácnosť a doplnenie mihalníc

Vaše nové mihalnice majú pri správnej starostlivosti trvácnosť cca. 1,5 mesiaca, je však potrebné počítať s doplnením, pretože každý deň nám vypadne 1-3 ks našich prirodzených mihalníc, a s nimi samozrejme aj umelé mihalnice.

Mihalnice sa dopĺňajú po 2 až 4 týždňoch. 2 týždne odporúčame náročnejším klientkám, ktoré majú rady stále dokonalo plné mihalnice alebo klientkám s riedkymi vlastnými mihalnicami, ktoré doplnenie potrebujú častejšie.
Na doplnenie treba prísť s čistými mihalnicami, umytými so špeciálnym šampónikom na mihalnice, bez očného makeupu, doplnenie robíme v prípade, že klientke ostalo aspoň 40% z aplikovaných mihalníc.
Ak ich je menej, bude potrebné nahodiť nový set. Druhou možnosťou je doplnenie väčšieho počtu mihalníc, v tom prípade je potrebné kontaktovať lash stylistku a dohodnúť si čas navyše k termínu doplnenia, kde sa potom účtuje aj príplatok za dopĺňanie navyše.

Doplnenie je možné maximálne do 4 týždňov, aby sa zabezpečil dosiahnutý efekt – plné a husté mihalnice, tak, ako to máte rady. Po tomto čase už riešime odstránenie zostatkových mihalníc a aplikáciu nového setu.

Cenník