Produkty Lash heaven

Mihalnice Pomôcky Lepidlá

Profesionálne produkty pre aplikáciu umelých mihalníc

Trvácnosť a doplnenie mihalníc

Vaše nové mihalnice majú pri správnej starostlivosti trvácnosť cca. 1,5 mesiaca, je však potrebné počítať s doplnením, pretože každý deň nám vypadne 1-3 ks našich prirodzených mihalníc, a s nimi samozrejme aj umelé mihalnice.

Mihalnice sa dopĺňajú po 2 až 4 týždňoch. 2 týždne odporúčame náročnejším klientkám, ktoré majú rady stále dokonalo plné mihalnice alebo klientkám s riedkymi vlastnými mihalnicami, ktoré doplnenie potrebujú častejšie.
Na doplnenie treba prísť s čistými mihalnicami, umytými so špeciálnym šampónikom na mihalnice, bez očného makeupu, doplnenie robíme v prípade, že klientke ostalo aspoň 40% z aplikovaných mihalníc.
Ak ich je menej, bude potrebné nahodiť nový set. Druhou možnosťou je doplnenie väčšieho počtu mihalníc, v tom prípade je potrebné kontaktovať lash stylistku a dohodnúť si čas navyše k termínu doplnenia, kde sa potom účtuje aj príplatok za dopĺňanie navyše.

Doplnenie je možné maximálne do 4 týždňov, aby sa zabezpečil dosiahnutý efekt – plné a husté mihalnice, tak, ako to máte rady. Po tomto čase už riešime odstránenie zostatkových mihalníc a aplikáciu nového setu.

NÁJDETE NÁS

Salón London Beauty
Štúrova 26
929 01 Dunajská Streda
 
Mobil: 0903 888 436

 

SOCIÁLNE SIETE

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:

© 2019 London Beauty - All Rights Reserved