Kurz predlžovania mihalníc pre začiatočníkov, pokročilých a mentoring-doučovanie , toto všetko nájdete práve tu 🙂

Mentoring

teda doučovanie, je pre už vyškolené lash dizajnérky, ktoré sa potrebujú zdokonaliť, naučiť sa niečo nové a jednoducho pre tie z Vás, čo sa rady vo svojej kariére posúvate stále vpred.
Pomôžem Vám zdokonaliť vaše slabé stránky.

Mentoring, teda doučovanie, prebieha individuálne so mnou a s jedným študentom, aby sme dokázali venovať dostatočnú pozornosť všetkému potrebnému.

Dĺžka mentoringu je 3 hodiny .
V prípade mentoringu s modelkou, sa venujeme cca 1- 1.5 hodín trénovaniu na manekín hlave a druhú polovicu času na tvorenie krásneho setu priamo na modelke, ktorú si je potrebné zaobstarať ( v prípade, že potrebujete pomôcť s hľadaním modelky, dajte mi prosím vedieť včas ).

Cena mentoringu je 160€

LONDON BEAUTY ANDREA

Kurzy

Začiatočnícky kurz na aplikáciu 1D mihalníc, kde si osvojíte všetky veľmi dôležité základy k aplikácíí kvalitných a poctivých mihalníc, je 2 dňový. Naučítesa omnoho viac ako cez 1 deň, keďže je to veľké množstvo informácií . Prvý deň preberieme teóriu, hygienu , produkty a budeme nacvičovať najprv úchop pinziet a samotné používanie mihalníc, následne prejdeme na manequin cvičiace hlavy a ako posledný krok 1 dňa bude priamo aplikácia mihalníc na živej modelke, ktorú si treba zabezpečiť. Samozrejme všetko je pod absolútnym 100% tným dohľadom somnou. Prvý den si len osvojujeme rôzne úkony, nejde o aplikáciu celého setu na modelke . Druhý deň už aplikujeme v rámci možnosti celý set na druhej modelke .

Cena za školenie je 490€ so štartovacím balíkom, ktorom máte všetky potrebné veci pre váš štart – pinzety, mihalnice, lepidlo, podložky, pomocné pásky, aplikátory, hrebienky, odstraňovač … Je nesmierne dôležité pracovať s kvalitnými produktami aby ste už na začiatku vedeli s nimi pracovať , aby vám pomohli, uľahčili vám prácu a aby ste vaším klientkám ponúkali služby a kvalitu akú su zaslúžia už od samého začiatku.

Kurz je v mini skupinke maximálne 2 študentiek.

Obdržite aj certifikát a následnú online podporu.

Kurz pre pokročilých

Tento kurz trvá 1 deň. Je určený pre stylistky ,ktoré už ovládajú základnú techniku 1D predlžovania mihalníc a chcú sa naučiť techniku Volume 2-3-4-5-6 D mihalníc .

Naučíte sa moju dovolím si tvrdiť najjednoduchšiu techniku tvorenia volume vejárikov , správny styling, aplikáciu , správne používanie lepidla a ostatních pomôcok . Nacvičovať budeme na umelých mihalniciach a zároveň aj na modelke .

Kurz je v skupinke maximálne 2-3 študentiek.

Cena tohto kurzu je 250€ , Na kurze si následne viete zakúpiť napríklad volume pinzetu , ktorú na aplikáciu mihalníc budete potrebovať alebo lepidlo či čokoľvek iné čo budete potrebovať..

Na kurze pracujeme s mojimi vecami, nič si nosiť nemusíte .

Obdržite aj certifikát a následnú online podporu.